Utánpótlás eredmények

LU19: Kétgólos győzelem a rangadón

Dunaújvárosba látogatott U19-es csapatunk a III. osztály 18. fordulójában, ahol  már a félidőben is két góllal vezettünk, 11:13-ra. A második játékrész is hasonlóan szorosan alakult, de a hajrához érve sikerült nagyobb előnyt (23:26) kialakítania Németh Gáborné tanítványainak és végül 26:28-ra megnyerték a mérkőzést a mieink.

Dunaújvárosi KKA SE- Veszprém Pannon SE 26:28

Értékelés
Németh Gàbornè (edző- VPSE): “Magunknak tettük nehézzé a mérkőzést. Többször is vezettünk 3 góllal, de a hibáink miatt magunkra hoztuk az ellenfelet. A végjátékot jobban bírtuk erővel és fejben is.”

LU17: Győzelem a Répcelak otthonában

U17-es csapatunk 5 góllal felülmúlta a Répcelak együttesét a bajnokság 18. fordulójában. Az első félidőt a répcelaki gárda kezdte jobban, sikerült 3 gólos előnyt is kiépíteni, de ez a különbség a félidő derekához közeledve elolvadt sőt, a 13. percben át is vettük a vezetést. A folytatásban is a VPSE volt az eredményesebb, így  harminc percnyi játék után Tóbiás hétméteresével 5 találattal jártunk előrébb (13:18). A térfélcserét követően a 37. percben Balog Sára révén már 9 góllal is vezettünk (15:24). A hazaiak Turai 57. percben szerzett találatával 4 gólra visszakapaszkodtak (32:36), a mérkőzés végül 34:39-es VPSE győzelemmel zárult.

Répcelaki SE- Veszprém Pannon SE 34:39

Értékelés
Németh Gàbornè (edző-VPSE): “Csak az eredménnyel lehetünk elégedettek…A mutatott játék kritikán aluli volt!”